Ми перезапустилися! 🤗 Ось квітневий купон на -50 грн з цього приводу - "art50"
Каталог
Додайте товари до списку бажань
0
Фільтр
Бренд
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Ліплення з полімерної глини


Ліплення з полімерної глини - захоплення, яке охоплює все більше творчих людей. Усі ми в дитинстві грали із пластиліном. У когось ці ігри переросли у серйозне та професійне захоплення, а хтось так і залишив це дитяче захоплення у минулому. Але поява нових матеріалів уможливлює повернення до старих захоплень, але вже на новому, сучасному рівні. А все завдяки дивовижному матеріалу – полімерній глині. Це як пластилін тільки для дорослих. Тільки на цьому можна заробляти, та й властивості термопластика такі, що пластилін із ними не зрівняється. Сьогодні інтер'єрні предмети, іграшки та прикраси з цього матеріалу набули величезного поширення у всьому світі. А все тому, що завдяки наявності у складі певних речовин-пластифікаторів, полімерна глина твердне при температурі 100-130°С.

Трохи історії
Дякую за все треба сказати кільком людям: фрау Ребіндер, яка вигадала цей матеріал ще на початку 1930-х; Герру Фаберу, який викупив у неї формулу і перетворив цей полімер на продукт світового класу під назвою Fimo; містеру і місіс Шауп, які почали робити з цього пластику ляльки в США і почали активний імпорт цього матеріалу в країну капіталізму, що переміг. В результаті ліплення з полімерної глини стало не тільки дуже популярною формою хендмейд, а й цілком вигідним заняттям. З тієї простої причини, що вироби з цього матеріалу стали мати величезний попит.

Можливості полімерної глини
Ліплення з пластику дозволяє створювати не тільки відмінні прикраси, але й ляльки, брелоки, предмети інтер'єру, статуетки та ще масу різних речей, про які, ми впевнені, світ тільки належить дізнатися. Адже ліплення з полімерної глини — відносно новий напрямок, який тільки чекає на своїх геніїв. Матеріал цей досить простий та дуже перспективний. Він доступний у всіх сенсах цього слова, з ним технологічно просто працювати, термопластик відрізняється на краще від своїх найближчих аналогів — пластиліну та глини. Це те, з чим можна працювати вдома, не застосовуючи складних інструментів та не витрачаючи великої кількості грошей. Кінцевий виріб виявляється досить міцним, як низка марок звичайного побутового пластику.

Вгору